Пн-Пт с 9:00-18:00
Суб.9:00-13:00
067-670-72-61 067-670-73-42
ru
/
ua
/
Замовити дзвінок

Послуги

Замір

Наш дизайнер виїздить на професійний замір. Точними лазерними цифровими приладами ми робимо професійний завмір приміщення (операція трудомістка, триває 1 - 2,5 години). Робимо відео зйомку об'єкта. Приміщення в день нашого виміру має бути вільним, присутність замовника - обов'язково!

Вибачте, але виклик нашого дизайнера-замірника на будинок на професійний вимір виконується тільки після оформлення Вами у нас замовлення на виготовлення кухні або цей виклик буде попереднім і платним (при подальшому замовленні ця оплата увійде до вартості всього замовлення).

Ми допоможемо зробити красивою, практичну і зручну меблі, відповідно до Вашого побажаннями.

Дизайн-проект

Ми допоможемо Вам спроектувати не тільки зручні меблі, ми зробимо її гарною та практичною. Кожна деталь буде виконувати свою роль, і Ви отпримаєте максимум корисної площі для використання.

До кожного питання ми підходимо індивідуально, враховуємо характеристики приміщення для створення унікального проекту, зручного для нашого клієнта.

Виготовлення мебелі

Меблі ми робимо в першу чергу якісно! На цей процес позитивно впливають такі фактори, як: власне виробництво, тільки імпортні матеріали для виробництва меблів, сучасне обладнання, імпортні та якісні інструменти, ретельно підібраний робочий колектив, високо кваліфіковані майстри, індивідуальний підхід до кожного клієнта, детальна консультація для замовника з боку дизайнера -професіонала, художній підбір матеріалів, кольору і стилю під інтер'єр замовника.

Доставка

Ми постаралися максимально спростити процес придбання меблів для вас. Тому всі організаційні питання по доставці ми беремо на себе. Вам лише залишається тільки вказати адресу доставки.

Безкоштовна доставка по Житомиру (по іншим містам — по домовленості).

Встановлення

Наші спеціалісти встановлять меблі швидко і якісно, так як мають багаторічний досвід і всі необхідні навички. Ми маємо весь необхідний набір інструментів, так що Вам не доведеться бігати по сусідах у пошуках потрібної викрутки, і тим більше не потрібно буде вигадувати всілякі «ноу-хау» з підручних засобів.

Наші спеціалісти люблять свою роботу, збирають і встановлюють меблі спокійно, розмірено, впевнено і без допомоги негативної лексики і нервового поведінки.

Заполните форму и получите ответ на любой Ваш вопрос

Или позвоните нам по номеру

067-670-72-61