Пн-Пт с 9:00-18:00
Суб.9:00-13:00
067-670-72-61 067-670-73-42
ru
/
ua
/
Замовити дзвінок

Послуги

Замір

Наш дизайнер безкоштовно виїздить на професійний замір. Точними лазерними цифровими приладами ми робимо професійний замір приміщення (операція трудомістка, триває 1 - 2,5 години). Робимо відео зйомку об'єкта. Приміщення в день нашого заміру має бути вільним, присутність замовника - обов'язкова!

Вибачте, але виклик нашого дизайнера-замірника на будинок на професійний вимір виконується тільки після оформлення Вами у нас замовлення на виготовлення кухні, або цей виклик буде попереднім і платним (при подальшому замовленні ця оплата увійде до вартості всього замовлення).

Ми допоможемо зробити красиві, практичні і зручні меблі, відповідно до Ваших побажань.

Дизайн-проект

Ми допоможемо Вам спроектувати не тільки зручні меблі, ми зробимо їх гарними та практичними. Кожна деталь буде виконувати свою роль, і Ви отримаєте максимум корисної площі для використання.

До кожного питання ми підходимо індивідуально, враховуємо характеристики приміщення для створення унікального проекту, зручного для нашого клієнта.

Виготовлення мебелі

Меблі ми робимо в першу чергу якісно! На цей процес позитивно впливають такі фактори, як: власне виробництво, використовуються як високоякісні вітчизняні, так і імпортні матеріали для виробництва меблів, сучасне обладнання, імпортні та якісні інструменти, ретельно підібраний робочий колектив, високо кваліфіковані майстри, індивідуальний підхід до кожного клієнта, детальна консультація для замовника з боку дизайнера -професіонала, художній підбір матеріалів, кольору і стилю під інтер'єр замовника.

Доставка

Ми доклали максимум зусиль щоб спростити процес придбання меблів для вас. Тому всі організаційні питання по доставці ми беремо на себе. Вам лише залишається тільки вказати адресу доставки, а також обрати зручний для вас спосіб доставки це може бути як доставка на власному транспорті компанії так і через відділення "Нової пошти", "САТ", "Интайм" та інших зручних для вас перевізників.

Безкоштовна доставка по Житомиру (по іншим містам — по домовленості).

Встановлення

Наші спеціалісти встановлять меблі швидко і якісно, так як мають багаторічний досвід і всі необхідні навички. Ми маємо весь необхідний набір інструментів, тому Вам не доведеться бігати по сусідах у пошуках потрібної викрутки, і тим більше не потрібно буде вигадувати всілякі «ноу-хау» з підручних засобів.

Наші спеціалісти люблять свою роботу, збирають і встановлюють меблі спокійно, розмірено, впевнено і без допомоги негативної лексики і нервової поведінки.

Заповніть форму і отримаєте відповідь на будь-яке Ваше запитання

Або зателефонуйте нам за номером

067-670-72-61